Про наш центр

Лікування алергії в Вінниці

logo

 occmed 

Години роботи під час воєнного стану:

Графік роботи:

  • понеділок - 09:00–17:00;
  • вівторок - 09:00–17:00;
  • середа -09:00–17:00;
  • четвер - 09:00–17:00;
  • пʼятниця - 09:00–17:00;
  • субота - 09:00–13:00;
  • неділя - зачинено!

     Алерго - імунологічний центр ТОВ Алергоцентр-КПП - це сучасний приватний медичний заклад в м. Вінниця по наданню спеціалізованої планової медичної допомоги дитячому та дорослому населенню за профільними спеціальностями - алергологія і імунологія.  А також прийом ведуть: дерматолог, пульмонолог, гастроентеролог, отоларинголог, педіатр.  Для ефективної диференціальної діагностики проводиться УЗД органів черевної порожнини, спірометрія, відео-ЛОР-ендоскопія.

     Імунодіагностика: в приватній клініці Алергоцентр-КПП функціонує єдина в Вінницькій області імунологічна лабораторія, де визначається понад 20 показників, що характеризують роботу імунної системи.

     Алергодіагностика:

- медикаментозної;

- харчової;

- пилкової;

- побутової;

- грибкової;

- інсектної та інших видів алергії;

- шкірними тестами (на прийомі у лікаря-алерголога);

- лабораторними методами (дослідження крові).

       Комплекс обстеження і лікування кропив'янки:

- Консультація фахівця;

- Лабораторні дослідження;

- УЗД органів черевної порожнини.

- Консультації суміжних спеціалістів при необхідності.

- Лікування в залежності від виявленої причини. Алерго - імунологічний центр ТОВ Алергоцентр-КПП - це сучаснй приватний медичний заклад в м. Вінниця по наданню спеціалізованої планової медичної допомоги дитячому та дорослому населенню за профільними спеціальностями - алергологія та імунологія та суміжних - дерматологія, пульмонологія, гастроентерологія, отоларингологія. Також в алергоцентрі Вінниці консультує педіатр.

Популярні запити нашого сайту:

Лікування алергії в Вінниці, алергія вінниця, лікувати аллергію в вінниці, аналізи на алергію в вінниці, визначити алергію у Вінниці, алергія вінниця, аналізи на алергію в вінниці, визначити алергію у вінниці , пульмонолог в вінниці, гастроентеролог в вінниці, отоларинголог в вінниці, педіатр в вінниці, терапевт в киеве,  народна і нетрадиційна медицина в вінниці, алергия винница, лечить аллергию в виннице, анализы на аллергию в виннице, определить аллергию в винниц, алергия винница, лечить аллергию в виннице, анализы на аллергию в виннице, определить аллергию в виннице, пульмонолог в виннице, гастроэнтеролог в виннице, отоларинголог в виннице, педиатр в виннице, терапевт в виннице,народная и нетрадиционная медицина в виннице

 

шаблоны joomla

zelenyj-fon36

zelenyj-fon36